Autoblog-redacteur Casper Heij maakte recent met de Porsche Taycan een roadtrip van Amsterdam naar Luxemburg. Voor zijn video ging Casper op zoek naar het antwoord op de vraag 'hoe leuk is de Taycan om te rijden'. En daarop kwam al snel het antwoord: "dit is de eerste elektrische auto waarvan ik hebberig word." Nu presenteert hij een korte samenvatting met zijn belangrijkste feiten over de Porsche Taycan.
Bent u ook de trotse bezitter van een Porsche en wilt u graag wat meer met uw Porsche doen? Dan bent u bij onze Porsche club aan het juiste adres! De NPC organiseert tal van activiteiten voor enthousiaste Porsche rijd(st)ers en is de grootste en meest gezellige Porsche Club van Nederland.
In onze webshop kunt u artikelen vinden en bestellen met het NPC logo. Alleen leden van de Nederlandse Porsche Club kunnen artikelen bestellen.