Oproep bestuur - kalender 2023

Geplaatst op 07-02-2023  -  Categorie: Events NPC

voorkant-kalender-2022

Oproep van ons Bestuur - Wil je de kalender 2023 eind dit jaar NIET op je deurmat hebben dan vraagt het Bestuur om dit in je persoonlijke gegevens in mijnNPC aan te geven. Standaard staat dit op JA. Dus doe je niets dan ben je eind 2023 een prachtige kalender rijker.

Met deze link ga je naar je persoonlijke gegevens. Onder het kopje "Overige" kan je aangeven dat je de kalender niet meer wilt ontvangen. 

 

 

 


npc-logo-objecten-links-uitgelijnd-01

Lid worden

Bent u ook de trotse bezitter van een Porsche en wilt u graag wat meer met uw Porsche doen? Dan bent u bij onze Porsche club aan het juiste adres! De NPC organiseert tal van activiteiten voor enthousiaste Porsche rijd(st)ers en is de grootste en meest gezellige Porsche Club van Nederland.


npc-logo-objecten-links-uitgelijnd-02

Webshop

In onze webshop kunt u artikelen vinden en bestellen met het NPC logo. Alleen leden van de Nederlandse Porsche Club kunnen artikelen bestellen.