Volgende week gaat de 89e editie van de Autosalon van Genève van start, waar Porsche de 718 T modellen en de nieuwe 911 Cabriolet voor het eerst aan het publiek toont. Een jaar geleden stond de Porsche-stand op de Zwitserse autobeurs in het teken van een tweede Mission E-variant: de Cross Turismo. De productie van deze auto is inmiddels bevestigd; de auto zal daadwerkelijk als Taycan-variant op de markt komen.
Bent u ook de trotse bezitter van een Porsche en wilt u graag wat meer met uw Porsche doen? Dan bent u bij onze Porsche club aan het juiste adres! De NPC organiseert tal van activiteiten voor enthousiaste Porsche rijd(st)ers en is de grootste en meest gezellige Porsche Club van Nederland.
In onze webshop kunt u artikelen vinden en bestellen met het NPC logo. Alleen leden van de Nederlandse Porsche Club kunnen artikelen bestellen.